naturally
young
Dabigs produkts

main

Uzņēmuma filozofija –Nodrošināt kvalificētu ādas kopšanu ar dabisku bezūdens kosmētiku. Zinātniskā pieeja, pastāvīgi pētījumi, augsta efektivitāte un drošība ļauj izgatavot patiesi unikālus produktus!

Ideja izveidot pilnībā ūdens nesaturošu organiskās kosmētikas ražošanu radās kompānijas KIRO COSMETICS dibinātājai Irinai Kalniņai jau ļoti sen. Jau tūkstošiem gadu atpakaļ mūsu senči lietoja vienīgi šādu kosmētiku – bez ūdens, aukstā spieduma eļļas, ēteriskās eļļas, fitobalzāmi uc.

Dabīgā kosmētika ir atzīta kā pārāka par mūsdienu moderno kosmētiku, kurai pārsvarā ir patīkama tekstūra, smarža, un labākajā gadījumā tā neietekmē ādas veselību, bet sliktākajā gadījumā kaitnieciska ādai. Vairums sintētiskās smaržvielas, konservanti, vitamīni, virspusēji aktīvas vielas negatīvi iedarbojas uz ādu, kas nodrošina vien īslaicīgu dekoratīvu efektu.

KIRO COSMETICS organiskajā ūdeni nesaturošā kosmētikā izmantotas augstas kvalitātes aukstā spieduma dabīgās eļļas, kuru īpašības līdzīgas ādas tauku sekrētam, tādējādi nevēlamas ādas reakcijas samazinās gandrīz līdz nulles varbūtībai. Krēma bāze ar augstu fizioloģisko aktivitāti, spēj aizsargāt, mitrināt un reģenerēt ādu, uzlabo ādas aizsargbarjeru. Pateicoties lielai dabisko sastāvdaļu dažādībai KIRO COSMETICS kosmētikas produktos, tiem uz organismu ir plaša spektra iedarbība un pielietojums, vienlaicīgi attīrošas, aizsargājošas, barojošas un specifiskas īpašības.

KIRO COSMETICS kosmētikas ražošanas procesā neizmanto augstu temperatūru. Izmanto tikai augu izcelsmes sastāvdaļas un tikai pirmā, aukstā spieduma eļļas, kā rezultātā saglabājas izejvielu vērtīgās īpašības un kvalitāte.

Lai ražotu savu kosmētiku KIRO COSMETICS izdevies piesaistīt partnerus: izejvielu ražotājus: Croda (Anglija), Sederma (Francija), L.E.V (augu ekstrakti Latvijā) un daudzus citus partnerus visā pasaulē.

Zinātniskā pieeja, pastāvīgi pētījumi, augsta efektivitāte un drošība ļauj izgatavot patiesi unikālus produktus!